15.2 °C, 1 m/s, 86.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaŠodien, 3.decembrī, uz trim stundām būs slēgts Lielās ielas posms; pilsētas autobusi to apbrauks pa apvedceļiem
Šodien, 3.decembrī, uz trim stundām būs slēgts Lielās ielas posms; pilsētas autobusi to apbrauks pa apvedceļiem
29/11/2023

Pirmajā adventē, 3. decembrī, Hercoga Jēkaba laukumā kopīgi iedegsim lielo pilsētas egli. Autovadītājiem jāņem vērā, ka pasākuma laikā – no pulksten 16 līdz 19 – satiksmei tiks slēgts Lielās ielas posms no Akadēmijas ielas līdz Pasta ielai. Pilsētas maršrutu autobusi slēgto posmu apbrauks pa apvedceļiem.

Iedzīvotāji iebraukšanai un izbraukšanai no pilsētas norādītajā laikā lūgti izmantot citus ceļus.

Sīkāka informācija par pilsētas egles iedegšanas pasākumu pieejama ŠEIT.

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka no pulksten 16 līdz 19 pilsētas autobusi slēgto ielas posmu apbrauks pa apvedceļiem: braucot no Pārlielupes Tušķu virzienā, pa Uzvaras–Krišjāņa Barona–Pasta–Lielo ielu, tālāk pa ierasto maršrutu, bet pretējā virzienā: pa Pasta–Raiņa–Akadēmijas ielu.

Sabiedriskā transporta maršrutu reisi, kuru sākumpunkts ir satiksmes ierobežojumu laikā slēgtās autobusu pieturas “Centrs”, tiks uzsākti no autobusu pieturas “Jelgavas pils” (Pārlielupes virzienā), “Autoosta” (Rūpniecības ielas rotācijas apļa virzienā) un “Pētera iela” (Tušķu virzienā). Pasažieri lūgti doties uz minētajām autobusu pieturvietām.