25.8 °C, 4.7 m/s, 45.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJundaZemessargi palīdz “Jundai” pārcelties uz Zemgales prospektu 7
Zemessargi palīdz “Jundai” pārcelties uz Zemgales prospektu 7
24/04/2020

Piektdien Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52. kaujas atbalsta bataljona karavīri, zemessargi un darbinieki iesaistījās bērnu un jauniešu centra “Junda” pārvākšanās darbos. Zemessargi, ievērojot visus drošības pasākumus, ar smago tehniku no Skolas ielas 2 un Pasta ielas 32 uz jauno mājvietu Zemgales prospektā 7 pārveda mēbeles un dažādas iekārtas.

52. kaujas atbalsta bataljona komandieris pulkvežleitnants Arvis Zīle atzīst, ka zemessargiem jau ir pieredze, jo palīdzējuši arī jurģos Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijai, bet šodien darba rokas nepieciešamas “Jundai”. Veicot darbu, tika ievēroti ārkārtējās situācijas laikā noteiktie drošības pasākumi.

“Ņemot vērā apstākļus un ārkārtējo situāciju valstī, šogad nenotiks 4. maijā plānotā bruņoto spēku parāde Daugavpilī. Taču Nacionālo Bruņoto Spēku karavīri un arī zemessargi Latvijas Brīvības svētkus nolēmuši atzīmēt ar labiem darbiem, palīdzot līdzcilvēkiem. Jelgava ir mūsu pilsēta, turklāt arī daudziem zemessargiem bērni apmeklē pulciņus “Jundā”, tāpēc ir svarīgi palīdzēt, jo to darām paši sev – jelgavniekiem,” tā A.Zīle, papildinot, ka zemessargu galvenais uzdevums ir piektdien no “Jundas” Skolas ielā 2 un Pasta ielā 32 uz jaunajām telpām un nometni “Lediņi” nogādāt lielgabarīta lietas, galvenokārt mēbeles, taču jāpārved arī darbagaldi, mācību materiāli un tehnika. Darbos iesaistītas trīs lielās kravas automašīnas.

Pašvaldība pateicas mūsu zemessargiem par palīdzību smagajos pārcelšanās darbos!

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē