13 °C, 3.1 m/s, 53 %

Sākumlapa JaunumiSportsFK “Jelgava” tiek Latvijas kausa finālā
FK “Jelgava” tiek Latvijas kausa finālā
26/09/2019

25. septembrī “Daugavas” stadionā, Liepājā FK “Jelgava” ar rezultātu 5:0 uzvarēja 2. līgas vienību “Karosta”, nodrošinot sev vietu Latvijas kausa finālā, kas norisināsies 26. oktobrī Zemgales Olimpiskajā centrā.

FK “Jelgava” spēli iesāka pārliecinoši, – jau spēles 5. minūtē pirmo bumbu pretinieku vārtos ar galvu raidīja Mate Cincadze, kas viņam bija pirmie gūtie vārti Jelgavas komandas sastāvā. Otro bumbu vārtos 22. minūtē precīzi raidīja Ņikita Ivanovs, palielinot komandas rezultāta pārsvaru par vēl 1 vārtiem. Ar šādu rezultātu noslēdzās pirmais puslaiks.

Pēc nospēlētām otrā puslaika desmit minūtēm jelgavniekiem atkal izdevās gūt vārtus. Vēl pēc desmit minūtēm jelgavniekiem bija iespēja izpildīt soda sitienu, ko izpildīja M. Cincadze, gūstot komandai ceturtos vārtus. Spēles piektos un pēdējos vārtus 82. minūtē komandai ieguva Maksims Votinovs.