Jaunākās vakances: konkursā meklē Jelgavas digitālā centra datortīkla administratorus

08.03.2023.

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz pašvaldības iestādes "Jelgavas digitālais centrs" datortīkla administratoru amata vietām, jaunrades nama "Junda" struktūrvienība "Lediņi" aicina darbā sertificētu medmāsu un pedagogu. Tāpat turpinās pieteikšanās pašvaldības iestādes "Sabiedriskais centrs" amata vakancēm  jaunatnes lietu speciālists un jaunatnes darbinieks darbam Jelgavas Jauniešu centros. Savukārt Valsts ieņēmu dienests konkursā meklē Maksātnespējas procesa daļas galveno juristu.

Lai pieteiktos konkursam uz Informācijas sistēmu administrēšanas sektora Datortīkla administratora vai Infrastruktūras uzturēšanas un projektu nodaļas Datortīkla administratora amatu Jelgavas digitālajā centrā, pretendentam jāiesniedz šādi dokumenti: motivācijas vēstule, dzīves gājuma apraksts (CV) atbilstoši Europass CV standartam, kas pieejams tīmekļa vietnē www.europass.lv)), izglītību apliecinošu dokumentu un citu kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas. Dokumenti iesniedzami līdz 14. martam Jelgavas pašvaldības iestādē "Jelgavas digitālais centrs" Sarmas ielā 4, Jelgavā LV - 3001 slēgtā aploksnē ar norādi "Konkursam uz Informācijas tehnoloģiju atbalsta departamenta Informācijas sistēmu administrēšanas sektora Datortīkla administratora vai Infrastruktūras uzturēšanas un projektu nodaļas Datortīkla administratora amata vietu", vai jāiesūta elektroniski e-pastā jdc@jelgava.lv. Piedāvātā mēnešalga abām amata vietām ir 1284 eiro.

 

Struktūrvienība "Lediņi" piedāvā darbu sertificētai medmāsai un pedagogam vasaras nometnē. Papildu informācija par amata vietām un pieteikšanos pieejama, zvanot pa tālruni 26448086.

 

Līdz 17. martam pretendenti aicināti pieteikties pašvaldības iestādes "Sabiedriskais centrs" izsludinātajām amata vakncēm. Lai pieteiktos uz jaunatnes lietu speciālistu un jaunatnes darbinieku amatu vakancēm darbam pašvaldības iestādē "Sabiedriskais centrs", pretendentam jāiesniedz šādi dokumenti: motivācijas vēstule, dzīves gājuma apraksts (CV), augstāko izglītību apliecinošo dokumentu kopijas un citu kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas. Dokumenti iesniedzami līdz 17. marta pulksten 17 Jelgavas pašvaldības iestādē  "Sabiedriskais centrs" Skolotāju ielā 8, Jelgavā LV-3001 slēgtā aploksnē ar norādi "Konkursam uz jaunatnes lietu speciālista amatu" vai  "Konkursam uz jaunatnes darbinieka amatu", vai jāiesūta elektroniski uz e-pastu sc@sc.jelgava.lv. Piedāvātā mēnešalga jaunatnes lietu speciālistam ir 1259 eiro pirms nodokļu nomaksas, bet jaunatnes darbiniekam – 870 eiro. Ar katra darbinieka amata pienākumiem, prasībām pretendentiem var iepazīties Jelgavas mājaslapā www.jelgava.lv sadaļā "Pašvaldība", "Vakances".

 

Savukārt Valsts ieņēmu dienests izsludinājis konkursu uz Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvaldes Maksātnespējas procesa daļas galvenā jurista ierēdņa amata vietu. Pretendentam pieteikuma vēstuli, dzīves gājuma aprakstu (CV) un augstāko izglītību apliecinošu dokumenta kopiju līdz 20. martam jāiesūta Valsts ieņēmumu dienestam, Talejas ielā 1, Rīgā, LV-1978, vai uz e-pasta adresi VID.konkursi@vid.gov.lv ar norādi Konkurss uz NNVP_MPD_GJ_Jelgava_Vards_Uzvards”. Plašāka informācija par amata vakanci pieejama ŠEIT.

 

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā "Pašvaldība", "Vakances".

 

Aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un ŠEIT.

 

 

Foto: Canva.com

 

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību departamentā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies