4.8 °C, 0.4 m/s, 93.6 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas Kērlinga kluba vīriem bronza Latvijas čempionātā
Jelgavas Kērlinga kluba vīriem bronza Latvijas čempionātā
17/05/2021

Noslēdzies Latvijas čempionāts kērlingā vīriešiem, kas norisinājās no 10. līdz 16. maijam. Viena no Jelgavas Kērlinga kluba komandām izcīnīja bronzas godalgas.

Šogad čempionātā startēja 10 komandas. Pamatturnīrā tika aizvadīts viens aplis, katrai komandai izspēlējot deviņas spēles, un pēc tam komandas cīnījās pusfinālā un finālā, informē Latvijas Kērlinga asociācijā.

Jelgavas Kērlinga klubu čempionātā pārstāvēja trīs komandas, no kurām visveiksmīgāk nostartēja komanda ar skipu Aivi Krimski – viņiem bronzas medaļas, izšķirošajā spēlē ar 7:4 pieveicot turnīra debitantus un lielākā pārsteiguma īpašniekus Talsu Kērlinga kluba junioru komandu ar skipu Zasu. Tieši jaunie talsinieki pēc pamatturnīra atradās pirmajā pozīcijā, uzvarot gan pagājušā gada čempionus Jelgavas Kērlinga kluba komandu ar skipu Kārli Smilgu, gan ilggadējos čempionus “A41” ar skipu Gulbi, gan, gan kērlinga klubu “Rīga” ar skipu Trukšānu, kas vēlāk kļuva par 2021. gada čempioniem.

10. SK “OB”/Vasevičs

Jāatgādina, ka Latvijas čempioniem kērlingā jauktajiem pāriem kļuva Jelgavas Kērlinga kluba komanda Ieva Rudzīte un Artis Zentelis, sieviešu konkurencē uzvarēja Jelgavas Kērlinga kluba komanda ar skipu Evelīnu Baroni. Savukārt jaukto komandu čempionāta pusfinālā, kas norisināsies 22. maijā, iekļuvusi Jelgavas Kērlinga kluba komanda ar skipu Jāni Rudzīti.