9.7 °C, 2.9 m/s, 73.8 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas veterāni nepilnā sastāvā izcīna 6. vietu svaru stieņa spiešanā guļus
Jelgavas veterāni nepilnā sastāvā izcīna 6. vietu svaru stieņa spiešanā guļus
10/08/2021

Latvijas Sporta veterānu (senioru) savienības pašvaldību 58. sporta spēļu finālsacensības svaru stieņa spiešanā guļus risinājās 7. augustā Gulbenes stadionā. Sacensībās piedalījās 11 stiprākās komandas, tostarp Jelgavas komanda.

Sacensībās startēja veterānes un veterāni 40+,50+, 60+, 70+ vecuma grupās. Jelgavu pārstāvēja seši kluba “Apolons” atlēti. Zelta medaļu svara kategorijā līdz 105 kilogramiem izcīnīja vecmeistars Jānis Folkmanis, savukārt svara kategorijā virs 120 kilogramiem – Aigars Upelnieks. Sudraba medaļu svara kategorijā līdz 74 kilogramiem izcīnīja Ivans Raukenas, svara kategorijā līdz 83 kilogramiem – Jānis Lasmanis, svara kategorijā līdz 93 kilogramiem – Jānis Lapels. “Diemžēl sacensību laikā traumu guva Aleksandrs Smelovs, un viņam neizdevās tikt pie ieskaites punktiem. Līdz ar to Jelgava komandu cīņā, startējot nepilnā sastāvā (pilns sastāvs ir seši dalībnieki), izcīnīja 6. vietu,” Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” pastāstīja kluba treneris Edmunds Jansons. “Lielais pārtraukums treniņos atstāja iespaidu uz sportistu rezultātiem – mūsu sporta veidā nebija iespējams trenēties ārā, un tagad ir nepieciešams laiks, lai sportisti atkal atgūtu formu,”  viņš papildināja.