7.7 °C, 2.8 m/s, 82.7 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavniekiem divas medaļas “Talsu šķēpos”
Jelgavniekiem divas medaļas “Talsu šķēpos”
01/06/2023

Maija pēdējā dienā Jelgavas vieglatlēti pārbaudīja spēkus sacensībās “Talsu sķēpi”, izcīnot divas medaļas – zelta un bronzas.

Zelta medaļu vīriešu konkurencē izcīnīja Jelgavas Vieglatlētikas kluba sportists Gatis Čakšs (attēlā), raidot šķēpu 79,04 metrus tālu. “Biju diezgan domīgs un satraucies par šīm sacensībām, kas man bija pirmās šosezon, bet man izdevās sajust mešanas garšu un ir patīkami atgriezties apritē,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” norāda G.Čakšs. Viņš vērtē, ka tagad nedaudz jāpakoriģē mešanas tehnika un jāatgūst pārliecība, lai nākamajās sacensībās spētu uzrādīt labākus rezultātus. Gata rezultāts bija arī augstvērtīgākais sacensību rezultāts.

Vīriešu grupā startēja vēl viens Jelgavas Vieglatlētikas kluba sportists Krišjānis Suntažs, kuram šīs bija pirmās sacensības pēc atgūšanās no traumas. Viņš šķēpu aizmeta 64,60 metrus tālu un ierindojās 8. vietā deviņu sportistu konkurencē. “Esmu priecīgs par to, ka varēju izpildīt visus sešus metienus un paliku vesels – tas bija mans primārais uzdevums,” norāda sportists. “Rezultāts gan nav dižs, bet tagad tikai uz priekšu!” optimistiski noskaņots ir K.Suntažs.

Bronzas medaļu U-18 vecuma grupā 13 sportistu konkurencē izcīnīja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēknis Renārs Ragovskis, raidot šķēpu 55,05 metrus tālu. Renāra trenere ir Santa Lorence, bet viņš ir trenējies arī kopā ar K.Suntažu pie trenera Anda Anškina.