4.7 °C, 2.6 m/s, 90.8 %

Sākumlapa JaunumiSportsKluba “Piramīda Triathlon Club” pārstāvis – Latvijas čempions akvatlonā
Kluba “Piramīda Triathlon Club” pārstāvis – Latvijas čempions akvatlonā
28/04/2023

Siguldā aizvadītas akvatlona sacensības, kas vienlaikus bija arī Latvijas čempionāts un Latvijas kausa 2. posms. Jelgavas kluba “Piramīda Triathlon Club” pārstāvis Everts Pikšēns kļuva par čempionu.

Kopumā kluba “Piramīda Triathlon Club” jaunie sportisti Latvijas čempionātā izcīnīja trīs medaļas. Par Latvijas čempionu 15 gadus jauno puišu grupā kļuva Everts Pikšēns, bet 15 gadus jauno meiteņu grupā 2. vieta kluba “Piramīda Triathlon Club” sportistei Darjai Gubinai. Viņiem bija jānopeld 200 metri baseinā un jānoskrien 1000 metri pa stadionu. Everta finiša laiks bija 5:30,95 minūtes, savukārt Darjas rezultāts – 6:14,31 minūte.

Vēl kluba “Piramīda Triathlon Club” pārstāvis Gustavs Vīksne izcīnīja 3. vietu 17 gadus jauno puišu grupā, kurā dalībniekiem bija jāpeld 400 metri un jāskrien 3000 metri. Viņa rezultāts – 15:58,13 minūtes.