5.6 °C, 2.3 m/s, 81.7 %

Sākumlapa JaunumiSportsMārai Annai Zīvertei sudrabs sezonas pēdējā “LVS/Sportland” kausa posmā
Mārai Annai Zīvertei sudrabs sezonas pēdējā “LVS/Sportland” kausa posmā
27/07/2021

Ar sacensībām Baldonē 24. jūlijā noslēgusies šīs sezonas “LVS/Sportland” kausa izcīņa. Jelgavas vieglatlēte Māra Anna Zīverte Baldonē izcīnīja sudraba medaļu.

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) vieglatlēte Māra Anna Zīverte izcīnīja sudraba medaļu 400 metru barjerskrējienā ar rezultātu 1:02,44 minūtes. Māra Anna piekāpās tikai Lietuvas sportistei, kura finišēja pēc 58,73 sekundēm.

Sacensībās startēja vēl trīs Jelgavas BJSS vieglatlēti. Ralfs Rubenis ar rezultātu 12:54 sekundes izcīnīja 10. vietu 100 metru sprintā U-18 puišu grupā. Mareks Lazdāns ar rezultātu 53,07 sekundes izcīnīja 9. vietu 400 metru skrējienā vīriešu grupā. Paula Rozenberga-Kokina ar rezultātu 9,01 metrs izcīnīja 6. vietu lodes grūšanā U-18 meiteņu grupā un ar rezultātu 18,80 metri – 4. vietu diska mešanā U-18 meiteņu grupā.