4.7 °C, 2.6 m/s, 90.8 %

Sākumlapa JaunumiSportsSezonu atklāj ar zeltu 6000 metru airējumā
Sezonu atklāj ar zeltu 6000 metru airējumā
03/05/2022

30. aprīlī sacensību sezonu uz ūdens atklāja airētāji, Jūrmalā aizvadot Latvijas čempionātu garajās distancēs. Zeltu izcīnīja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas sportists Romeo Mednis.

Romeo Mednis startēja vīriešu atklātajā (open) grupā bez vecuma ierobežojuma un 6000 metru distanci noairēja visātrāk no 20 dalībniekiem. Romeo finišēja pēc 24:37,98 minūtēm.

Kā Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs” informēja trenere Agita Puriņa, pirms Latvijas čempionāta notika arī atlase dalībai Eiropas U-19 čempionātā – tajā uzvarēja Jelgavas četrinieks ar Andreju Kļaviņu, Patriku Strazdu, Valteru Sējānu un Emīlu Niku Donovu laivā. Eiropas U-19 čempionāts notiks 21. un 22. maijā Itālijā.