Jauniešus aicina piedalīties izglītojošā pasākumā "Zaļā kopnīca"

07.10.2021. Sabiedriskais centrs

Jelgavas jauniešu iniciatīvu konkursa "Jaunieši var" ietvaros 9. oktobrī no pulksten 11 līdz 16 Bērnu un Jauniešu Mūzikas Klubā, Dobeles ielā 68, iepriekš piesakoties, jaunieši aicināti piedalīties izglītojošā pasākumā par klimatu un ilgtspējīgu domāšanu "Zaļā kopnīca".

Pasākums dos iespēju jauniešiem pilnveidot savas zināšanas un iesaistīties diskusijā par aktuāliem jautājumiem vides aktīvisma jomā, veicinot domāt "zaļi". Pieteikt dalību iespējams ŠEIT.

 

Pasākumā piedalīsies viesi no vairākām Latvijas vides aktīvisma kustībām un organizācijām, kas jauniešiem sniegs iespēju plašāk izprast dabas aizsardzību, "zaļo domāšanu" un vides aktīvismu. Tāpat jaunieši tiks aicināti piedalīties radošā akcijā #KrītiņMāksla

 

Pasākumā viesosies un noderīgā informācijā dalīsies biedrības "Zaļā brīvība" pārstāve Linda Zuze par tēmu "Klimata pārmaiņas. Ko es tur varu darīt?", Zero waste dzīvesveida entuziaste Līga Rulle par tēmu "Mazāk atkritumu - vieglāka dzīve", kā arī jaunā vēsturniece un kustības "Riga Animal Save" pārstāve Krista Kristiāna Kristapsone par tēmu "Kāds sakars dzīvniekiem ar zaļo domāšanu?"

 

Dalība pasākumā, uzrādot sadarbspējīgu COVID-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. 

 

Pasākums tiek rīkots Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Jauniešu iniciatīvu konkursa "JAUNIEŠI VAR!" ietvaros sadarbībā ar Kultūras un Mākslas centru "Nātre".

 

 

Informācija: Kultūras un Mākslas Centrs "Nātre"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies