Jelgavā aizvadītas Latvijas jauniešu meistarsacīkstes peldēšanā

12.10.2021. Sporta servisa centrs

Pastiprinātas piesardzības apstākļos un bez skatītājiem 8. oktobrī Jelgavā notika Latvijas jauniešu meistarsacīkstes peldēšanā 2008. gadā dzimušiem un jaunākiem zēniem un 2009. gadā dzimušām un jaunākām meitenēm.

Kā Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādei "Sporta servisa centrs" pastāstīja Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas direktore Zelma Ozoliņa, programmā bija iekļautas 100 metru distances visos četros peldēšanas veidos – brasā, brīvajā stilā, tauriņstilā un uz muguras –, 100 metru kompleksais peldējums un 4x50 metru kombinētā stafete meitenēm un zēniem. Sacensībās piedalījās 16 Latvijas komandas, tostarp no Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas.

 

Jelgavas komandā startēja astoņas meitenes un 17 zēni. "Lai piedalītos šajās sacensībās, audzēkņiem bija iepriekš jāuzrāda ceturtajai sporta klasei atbilstošs rezultāts," skaidro Zelma Ozoliņa. Jelgavas peldētāji izcīnīja četras sudraba medaļas – divas individuālajos peldējumos un divas stafetē – un vienu bronzas medaļu.

 

Sudraba medaļu individuālajos peldējumos izcīnīja Juris Kalnietis 100 metros tauriņstilā un Reinis Vilciņš 100 metros uz muguras.Sudrabs arī mūsu meiteņu un puišu komandām 4x50 metru kombinētajā stafetē. Meiteņu komandā peldēja Beāte Šulca, Marija Selecka, Jana Freimane un Beāte Ziediņa, zēnu komandā peldēja Reinis Vilciņš. Artjoms Fomenko, Juris Kalnietis un Jaroslavs Orbidāns.

 

Bronzas medaļu individuālajā peldējumā izcīnīja Marija Selecka 100 metros brasā.

 

Foto: Jelgavas Specializētā peldēšanas skola

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies