Jelgavas Pilsētas bibliotēka un tās filiāles slēgtas; lasītāji aicināti izmantot pieejamos e-resursus

21.10.2021.

Saskaņā ar izmaiņām rīkojumā par ārkārtējo situāciju ieviešot stingrākus drošības pasākumus, lai samazinātu Covid-19 infekcijas izplatību, no 21. oktobra līdz 15. novembrim apmeklētājiem slēgta Jelgavas Pilsētas bibliotēka un tās filiāles – Miezītes bibliotēka, Pārlielupes bibliotēka un bērnu un jauniešu bibliotēka "Zinītis". Bibliotēkā norāda, ka iespieddarbu nodošanas termiņš tiks pagarināts automātiski un lasītāji aicināti aktīvāk izmantot visus pieejamos e-resursus.

Bibliotēka lasītājus turpinās konsultēt attālināti – pa tālruni 63046587 un e-pastu abo@biblioteka.jelgava.lv vai info@biblioteka.jelgava.lv.

 

Visu grāmatu nodošanas termiņš automātiski tiks pagarināts līdz 15. novembrim. Tomēr, ja vien ir tāda iespēja, lasītāji aicināti izmantot Jelgavas Pilsētas bibliotēkas grāmatu nodošanas kasti, kas atrodas netālu no bibliotēkas ieejas durvīm Akadēmijas ielā 26.

 

Kamēr bibliotēkas klātienes apmeklējumam ir slēgtas, lasītāji aicināti aktīvāk izmantot visus pieejamos e-resursus: 3td-egrāmatu bibliotēku, datubāzes Letonika, EBSCO, Britannica, News.lv, Periodika.lv un citas. Bibliotēkas abonētās datubāzes vienkopus redzamas ŠEIT.

 

Ja ir nepieciešama palīdzība, lai piekļūtu šiem resursiem, lūgums zvanīt pa tālruni 63046587 vai rakstīt pa e-pastu abo@biblioteka.jelgava.lv vai info@biblioteka.jelgava.lv.

 

 

Foto: Jelgava.lv

Informācija: Jelgavas Pilsētas bibliotēka

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies