3.4 °C, 2.6 m/s, 94.1 %

Sākumlapa JaunumiSportsMazākie jelgavnieki startē turnīrā “Džudiņa kauss”
Mazākie jelgavnieki startē turnīrā “Džudiņa kauss”
11/12/2019

Lai sniegtu iespēju pašiem mazākajiem džudistiem izbaudīt pirmo sacensību garšu un gūt cīņu pieredzi, džudo klubs “Kyodai” aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgā rīkoja turnīru “Džudiņa kauss”. Turnīrā piedalījās vairāk kā 120 sportistu ar baltajām jostām (2007. -2013.dz.g.) no Latvijas klubiem, kā arī sportisti no Lietuvas.

Jelgavu sacensības pārstāvēja 15 paši mazākie cīkstoņi no džudo kluba “Mītava”. Sportisti cīnījās trīs vecuma grupās U-7, U-8, U-9 un izcīnīja 12 medaļas.

U-7 vecuma grupā 2.vietu izcīnīja Martins Putins (svara kategorijā līdz 20 kg), Reinis Indriksons (svarā līdz 21 kg) un Martins Trikulis  (svarā līdz 23 kg). 3.vietu izcīnīja Jegors Baks un Daņils Volodzko (svarā līdz 23 kg).

U-8 vecuma kategorijā par čempioniem kļuva Timurs Galkins (svarā līdz 21 kg) un Damirs Solovijevs (svarā līdz 23 kg). 4. vietu izcīnīja Aleksans Aleksanjans un Dmitrijs Gribanovs. 5. vietā ierindojās Damirs Špiļevojs.

U-9 vecuma grupā trīs jelgavnieki izcīnīja 2.vietu – Patriks Litvins (svarā līdz 23 kg), Adrians Putins (svarā līdz 25 kg) un Rihards Noreiko (svarā līdz 32 kg). 3.vietu izcīnīja Adrians Ķimenis (svarā līdz 25 kg) un Domeniks Kaugars (svarā līdz 32 kg).

Džudo kluba “Mītava” treneru kolektīvs –  Kims Usačevs, Guntis Malējs un Jekaterina Krūza sveic savus jaunākos audzēkņus un viņu vecākus ar piedalīšanos pirmajās sacensībās. Šī gada pēdējais sacensību starts  mazākajiem sportistiem gaidāms Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolā, Lapskalna 18b, Jelgavā.

Informācija un foto: Džudo klubi “Mītava” un “Kyodai”