Noslēgusies Latvijas Jaunatnes olimpiāde

08.07.2019.

Jelgavā svinīgi noslēgusies VIII Latvijas Jaunatnes olimpiāde, kas četru dienu sacensībās pulcēja ap 2800 sportistu no 77 Latvijas pilsētām un novadiem. Jelgavniekiem olimpiāde noslēgusies veiksmīgi – kopā izcīnītas 60 medaļas: 16 zelta, 21 sudraba un 23 bronzas. Līdz ar to Jelgavas pilsēta izcīnīto medaļu kopvērtējumā ierindojas godpilnajā 3.vietā.


“Liels paldies visiem sportistiem par piedalīšanos, par darbu, ko ieguldījāt, gatavojoties olimpiādei,” noslēdzot Jaunatnes olimpiādi mūsu pilsētā, sacīja Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

 

Noslēguma ceremonijā Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) karogs pie Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) ir nolaists un olimpiskā uguns nodzēsta. Karoga nolaišana bija uzticēta jelgavniekiem Latvijas Jaunatnes olimpiādes čempioniem – peldētājam Germanam Golcvartam, kanoe airētājam Aleksejam Ševcovam, vieglatlētam Ričardam Alanam Kļaviņam un 3x3 basketbola puišu komandai Robertam Barčevskim, Kristeram Vējam, Maksimam Rodinam un Raineram Barkānam. R.A.Kļaviņš karogu nodeva A.Rāviņam, kurš to tālāk atdeva LOK prezidentam Aldonam Vrubļevskim.

 

Izcīnīto medaļu skaits jelgavniekiem ir jauns Jaunatnes olimpiādes rekords gan godalgu kopskaitā, gan arī izcīnīto zelta medaļu skaitā. Jelgavas pilsēta izcīnījusi 3.vietu medaļu skaita kopvērtējumā, ierindojoties aiz Rīgas un Daugavpils.

 

Aicinām VIII Latvijas Jaunatnes olimpiādes atklāšanas ceremoniju noskatīties šeit.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies