4.7 °C, 2.6 m/s, 90.8 %

Sākumlapa JaunumiSporta ziņas
Sporta ziņas
28/04/2009

24.aprīlī, Jelgavas sporta hallē noslēdzās pilsētas čempionāts basketbolā pirmajā meistarības grupā, kurā piedalījās 16 komandas. Savukārt 25.aprīlī, sporta namā Raiņa ielā 6 notika Sporta servisa centra kausa izcīņa galda tenisā un "Veselības dienas 2009" sacensību 6.kārta, bet 26.aprīlī Jelgavas sporta hallē spēkiem mērojās divas sieviešu un sešas vīriešu volejbola komandas.

Jelgavas basketbola čempionāts vīriešiem noslēdzies

24.aprīlī, Jelgavas sporta hallē noslēdzās pilsētas čempionāts basketbolā pirmajā meistarības grupā, kurā piedalījās 16 komandas.
Par čempionu medaļām cīnījās komandas „Ķepas” un „Ozols”. Ar rezultātu 74:70 uzvaru svinēja „Ķepas”, bet trešajā vietā ierindojās „Klondaika”, kas tikai ar vienu punktu (85:84) pārspēja komandu „Ozols”.

1.vieta – „Ķepas”
(Gatis Černovskis, Juris Brūveris, Jēkabs Baško, Māris Lagzdiņš, Māris Masaļskis, Dainis Dābols, Edgars Smirnovs, Madars Grasmanis, Oskars Jēkabsons, Jānis Gutāns, Valentīns Matusēvičs, Aigars Rašmanis, Andris Gūtmanis un Mareks Bundzinskis)
2.vieta – „Ozols”
3.vieta – „Klondaika”
4.vieta – „Skandijs”

Savukārt otrajā meistarības grupā sešu komandu konkurencē čempionu medaļas izcīnīja „Kultūra”, aiz sevis atstājot komandas „Arheja GS” un „LLU”.

Noskaidrots Kausa īpašnieks galda tenisa sacensībās

25.aprīlī, sporta namā (Raiņa ielā 6) notika Sporta servisa centra kausa izcīņa galda tenisā un “Veselības dienas 2009” sacensību 6.kārta. Kausu izcīnīja jelgavnieks Uldis Dobriško, aiz sevis atstājot dobelniekus Gunti Krivodu un Nikolaju Šikovu.
Galda tenisa sacensību nākošās kārtas atsāksies rudens pusē, savukārt gada beigās tiks noskaidroti meistarīgākie tenisisti pilsētas čempionātā.

Jelgavas volejbola čempionātā uzvar – „Ozolnieki”

26.aprīlī Jelgavas sporta hallē spēkiem mērojās divas sieviešu un sešas vīriešu volejbola komandas.
Vīru konkurencē nepārspēta palika komanda no Ozolniekiem, kura ar rezultātu 2:0 pārspēja „Mītavas bruģieri”. Cīņā par 3.vietu tikās LLU un Valgundes komandas, bet pārāki izrādījās LLU volejbolisti. 5.un 6.vietā ierindojās rajona Sporta centra komandas.
Sieviešu konkurencē starp divām rajona Sporta centra komandām, pārāka izrādījās „JRSC -1” komanda.