ZRKAC "Svētku e-maisā" pieejami jau vairāk nekā 50 ražotāju piedāvājumi

06.12.2021. Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs

Darbu sācis Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra (ZRKAC) izveidotais virtuālais "Svētku e-maiss", kurā šobrīd savus produktus piedāvā vairāk nekā 50 ražotāji. Elektroniskajā katalogā iedzīvotāji var atrast dažādus produktus svētku un ikdienas galdam, veselībai, skaistumam, labsajūtai, kā arī apģērbu, aksesuārus, preces bērniem un dažādas dizaina lietas. Uzņēmēji, mājražotāji un amatnieki savu piedāvājumu jelgavniekiem "Svētku e-maisā" var vēl iesniegt līdz 17. decembrim.

ZRKAC katru gadu decembrī rīko mājražotāju un amatnieku kontaktbiržu, kurā uzņēmējiem klātienē bija iespēja iepazīstināt ar saviem ražojumiem un jaunumiem, taču nu jau otro gadu Covid-19 ierobežojumu dēļ pasākums klātienē nenotiek. Tā vietā ZRKAC atver kontaktbiržu e-vidē – "Svētku e-maisu", lai atbalstītu vietējos ražotājus un iepazīstinātu ar uzņēmēju piedāvājumu, un dotu iespēju iedzīvotājiem iegādāties Latvijā ražotus produktus un pakalpojumus. "Svētku e-maiss" ir lielisks veids, kā pircējam satikt amatnieku, mājražotāju un uzņēmēju un sarūpēt dāvanas gaidāmajiem gada nogales svētkiem.

 

ZRKAC Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja Līga Miķelsone stāsta, ka amatnieku un ražotāju aktivitāte ir liela. Šobrīd "Svētku e-maisā" pieejami jau vairāk nekā 50 ražotāju produkti, bet produktu klāsts joprojām tiek papildināts. "Visvairāk piedāvāto produktu tiek ražoti tepat Jelgavā vai Jelgavas novadā, bet mūsu "Svētku e-maisa" ideja ir saistoša arī citiem Latvijas amatniekiem un mājražotājiem. Tāpēc šobrīd piedāvājumā ir arī produkti, kas radīti Talsu novadā, Koknesē, Rīgā, Limbažos, Bauskā, Ventspilī, Ludzas un Ogres novados un citviet," stāsta L.Miķelsone, norādot, ka piedāvāto produktu klāsts ir ļoti plašs. "Svētku e-maisā" atrodami pārtikas produkti, produkti skaistumkopšanai un veselībai, šūtie izstrādājumi, adījumi, tamborējumi, rotaļlietas, tekstilizstrādājumi, akmens masas trauki, dažādi dizaina elementi.  

 

Ar "Svētku e-maisa" katalogu var iepazīties mājaslapā www.zrkac.lv ŠEIT.  Jāpiebilst, ka produktu klāsts regulāri tiks papildināts, tādēļ ikvienam vērts vismaz reizi nedēļā ieskatīties jaunākajos piedāvājumos.

 

Savukārt uzņēmēji, mājražotāji un amatnieki, kuri vēlas savu piedāvājumu ievietot "Svētku E-maisā", aicināti aizpildīt anketu tiešaistē: ieej.lv/svetku_emaiss_2021 vai, nosūtīt informāciju pa e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv. Piesakoties, informācijā jāiekļauj produktu fotoattēli, produktu nosaukums, īss apraksts un kontaktinformācija - tālrunis, e-pasts, sociālā tīkla "Facebook" lapa, tīmekļvietne vai interneta veikals.*

 

* Sniegtie personas dati tiks izmantoti, apstrādāti un glabāti līdz noteiktā mērķa sasniegšanai, kontaktbiržas norises laikā un saskaņā ar normatīvo datu drošības regulējumu. Papildus informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama ŠEIT. 

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies