14.2 °C, 3.9 m/s, 89.1 %

Galvenās ziņas

Koku lapas nelielos daudzumos var nodot bez maksas
01.10.23, 08:00

Rudens ieskaņā, mainoties pilsētas ainavai, tradicionāli aktualizējas jautājums, ko iesākt ar savāktajām koku lapām. Jelgavas iedzīvotājiem lapas nelielos apjomos – līdz 0,5 kubikmetriem dienā no viena transportlīdzekļa – ir iespēja tās bez maksas nodot kādā no trim pilsētas dalīto atkritumu vākšanas (DAV) laukumiem. Vienlaikus Jelgavas pašvaldības policijā atgādina: lapu dedzināšana vai novietošana bioloģiskajiem atkritumiem neparedzētajās vietās, ir stingri aizliegta.

Pašvaldība šogad līdzfinansē kanalizācijas pieslēgumu izbūvi 51 īpašumam
02.10.23, 08:56

Šogad Jelgavas pašvaldības atbalsta programmā līdzfinansējuma saņemšanai kanalizācijas pieslēguma izbūvei ielās, kurās ir centralizētie sadzīves kanalizācijas tīkli, kopumā saņemti 53 pieteikumi. Pašvaldības piešķirtais līdzfinansējuma apmērs šogad programmai bija 30 000 eiro, taču pieteikumu iesniegšanas aktivitāte bija zemāka nekā iepriekš, tāpēc apgūta būs tikai daļa no pieejamā finansējuma – 17 115 eiro.

Vēl var pieteikt pretendentus Gada balvai uzņēmējdarbībā
24.09.23, 17:20

Līdz 4. oktobrim ikviens aicināts izvirzīt pretendentus Jelgavas pašvaldības konkursam “Jelgavas valstspilsētas gada balva uzņēmējdarbībā 2023”. Konkurss ir iespēja pateikt paldies uzņēmējiem, tā novērtējot viņu devumu pilsētas ekonomikas attīstībā, ražotās preces un nodrošinātos pakalpojumus, kā arī uzņēmuma reputāciju un attieksmi pret klientiem.