23.9 °C, 5 m/s, 45.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavā norisināsies starptautisks mašīnbūves un metālapstrādes biznesa forums
Jelgavā norisināsies starptautisks mašīnbūves un metālapstrādes biznesa forums
15/02/2018

No 21. līdz 23. februārim Jelgavas tehnikumā Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 37 notiks 2. Starptautiskais mašīnbūves un metālapstrādes biznesa forums, kas pulcēs vadošos nozares profesionāļus, uzņēmējus un sadarbības partnerus no dažādām valstīm.

Foruma programma veltīta mašīnbūves un metālapstrādes nozares aktualitātēm, īpašu uzsvaru liekot uz tādiem nozares izaicinājumiem kā kvalificēta darbaspēka pieejamība, profesionālās izglītības piedāvātās iespējas un investīciju piesaistes nosacījumi turpmākajai attīstībai. Forumā būs iespēja iepazīties ar jaunākajām tendencēm un sasniegumiem Latvijas mašīnbūves un metālapstrādes nozarē, uzzināt ekspertu vērtējumu par tās izaugsmi un uzņēmumu perspektīvām starptautiskajos tirgos.

 

Pirmajā foruma dienā, 21. februārī, dalībnieki aicināti uz Jelgavas pašvaldības un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) oficiālo pieņemšanu. Otrajā dienā, 22. februārī, notiks konference, kurā vairākās paneļdiskusijās tiks runāts par ražošanas efektivitāti un robotizāciju, investīciju piesaistes priekšnoteikumiem, «Rail Baltica» piedāvātajām loģistikas iespējām, kā arī izglītības nozares atbalsta iespējām inovāciju un jaunu produktu attīstībā. Savukārt trešajā foruma dienā, 23. februārī, dalībniekiem būs iespēja apmeklēt Jelgavas un tuvējās apkārtnes metālapstrādes uzņēmumus.

 

Forumu organizē LIAA sadarbībā ar Jelgavas pašvaldību, Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociāciju un Eiropas Biznesa atbalsta tīkla organizāciju Latvijā. Iepazīties ar pasākuma programmu un reģistrēties forumam var mājaslapā www.liaa.gov.lv. Dalība forumā ir bez maksas.

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē