3.9 °C, 4 m/s, 86.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaLīdz 12. martam var pieteikties keramikas darbnīcas telpu nomas izsolei Vecpilsētas ielā 2
Līdz 12. martam var pieteikties keramikas darbnīcas telpu nomas izsolei Vecpilsētas ielā 2
22/02/2024

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs izsludinājis nedzīvojamo telpu – keramikas darbnīcas telpu Vecpilsētas ielā 2 – nomas tiesību izsoli. Telpas tiek iznomātas keramikas darbnīcas izveidei un ar to saistītu pakalpojumu sniegšanai. Pieteikumus pretendenti var iesniegt līdz 12. martam (ieskaitot).

Nomas telpas atrodas senākajā pilsētas koka apbūves daļā. Telpu platība ir 54 kvadrātmetri. Tās aprīkotas ar visām nepieciešamajām komunikācijām – apkuri, elektroapgādi, ūdeni, kanalizāciju, gaisa apmaiņas sistēmu. Palīgtelpā izvietoti metāla plaukti un metāla izlietne ar darba virsmu. Telpās ierīkota garderobe, soli, virsdrēbju pakaramie. Keramikas darbnīca aprīkota ar elektrisko cepli, virpu, diviem darba galdiem, koka plauktiem un koka ķeblīšiem. Aprēķinātā tirgus nomas maksas sākumcena ir 2,53 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa par vienu kvadrātmetru mēnesī.

Keramikas darbnīcas piedāvājuma klāstam jāakcentē ēkas kultūrvēsturiskā nozīme un jārada īpaša noskaņa, kā arī jārespektē kopējā Vecpilsētas ielas kvartāla koncepcija. Keramikas darbnīcas piedāvājumā būtu jāiekļauj pedagoģiskās programmas sadarbībā ar mācību iestādēm un citiem interesentiem, izglītojošas programmas, kas saistītas ar gadskārtu svētkiem un latviskajām tradīcijām, amata paraugdemonstrējumi, kā arī izzinošas nodarbības un meistarklases.

Jāpiebilst, ka pateicoties pašvaldības ieguldījumam un piesaistot ERAF finansējumu, Vecpilsētas ielas kvartāls pēdējos gados ir piedzīvojis vērienīgas pārmaiņas – atjaunots ielas vēsturiskais bruģis, uzstādītas laternas un sakārtota apkārtne. Keramikas darbnīcas telpas atrodas Dzīvesziņas un arodu sētā (Vecpilsētas ielā 2), kur līdzās strādā audēju darbnīca SIA “Autras raksti”, piedāvājot ikvienam interesentam iespēju izzināt Zemgales tautastērpa tapšanas procesu, kā arī iespēju piedalīties dažādās izzinošās latviskās aktivitātēs.

Vecpilsētas ielā darbojas arī Jelgavas Vecpilsētas māja, mērniecības pakalpojumu birojs, frizētava, skaistumkopšanas pakalpojumu salons un kafejnīca.

Pieteikums dalībai izsolē jāiesniedz personīgi slēgtā aploksnē līdz 2024. gada 12.marta pulksten 13 Jelgavā, Vecpilsētas ielā 14, darba dienās no pulksten 9 līdz 17. Nomas objektu iespējams apskatīt, iepriekš piesakoties pa tālruni 25746417.

Izsoles nosacījumi un pieteikuma iesniegšanas kārtība: 

Līgums

Nolikums

Telpu plāns

Pieteikums izsolei

Plānotās darbības apraksts