22.4 °C, 4.9 m/s, 51.1 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsPasta salas pludmales volejbola laukumi gaida sportotājus; Pilsētas svētkos – Jelgavas čempionāts
Pasta salas pludmales volejbola laukumi gaida sportotājus; Pilsētas svētkos – Jelgavas čempionāts
17/05/2024

Pasta salā noplanēti un uzfrēzēti pludmales volejbola laukumi, uzlikti tīkli un pārējais inventārs un laukumi gatavi aktīvajai sezonai. Pilsētas svētku laikā tajos norisināsies Jelgavas čempionāts pludmales volejbolā.

Pasta salā pieejami četri pludmales volejbola laukumi. Viena pludmales volejbola laukuma izmērs ir 16×8 metri. Ap laukumiem no divām pusēm izbūvēts divus līdz četrus metrus augsts metāla žogs. Ir arī izvietotas skatītāju tribīnes. Laukumu aprīkojums pavasarī tiek uzlikts, bet rudenī, noslēdzoties sezonai, – demontēts. Tāpat laukumi sezonas laikā vairākkārt tiek uzirdināti.

Pasta salas volejbola laukumus interesenti var izmantot bez maksas, bet pasākumu rīkošana tajos jāsaskaņo ar pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”.

Jāpiebilst, ka Pilsētas svētku laikā, 25. maijā, Pasta salas laukumos notiks Jelgavas atklātais čempionāts pludmales volejbolā. Piesakoties iepriekš, dalība čempionātā ir bez maksas. Vairāk informācijas par čempionātu, kā arī citām Pilsētas svētku sportiskajām aktivitātēm pieejama ŠEIT.

Jāpiebilst, ka pludmales volejbola laukums ar tīklu pieejams arī stadionā pie Jelgavas sporta halles Mātera ielā 44a.