Informācija par kultūras pieminekļu izmantošanu un saglabāšanu pieejama elektroniski

23.03.2023.

Informācija par Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā esošo pieminekļu izmantošanu un saglabāšanu tagad ir pieejama elektroniskā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" sadaļā "Nacionālās kultūras mantojuma pārvades vispārīgie administratīvie akti", informē Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde.

Pieminekļu īpašniekiem šie norādījumi un informācija par kultūras pieminekļa uzturēšanas režīmu un saimnieciskās darbības ierobežojumiem pieejama arī Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes informācijas vietnē https://mantojums.lv. Vietnē jāautentificējas, izmantojot portāla Latvija.lv vienoto pieteikšanās moduli.

 

Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde pieminekļu īpašniekiem paziņojumus par to izmantošanas un saglabāšanas norādījumiem turpmāk vairs nesūtīs.

 

Konsultācijas par arhitektūras pieminekļa izmantošanu un saglabāšanu var saņemt Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes Zemgales reģionālajā nodaļā pa tālruni 26638974, 67350070, vai e-pastu zemgale@mantojums.lv, korespondences adrese: Mazā Pils iela 19, Rīga, LV-1050.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību departamentā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies