4.7 °C, 2.6 m/s, 90.8 %

Sākumlapa JaunumiJelgavas džudistiem starptautiskā džudo turnīrā 8 medaļas
Jelgavas džudistiem starptautiskā džudo turnīrā 8 medaļas
21/10/2019

20.oktobrī Salaspilī notika ikgadējais starptautiskais džudo turnīrs “KANO KAUSS 2019”. Sacensībās piedalījās džudisti no Kazakistānas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas 4 vecuma grupās: U-10, U-12, U-14 un U-16.

Jelgavnieki mājās pārveda 8 medaļas: 4 sudraba un 4 bronzas.

“Jelgavas Džudo kluba Mītava” audzēkņi startēja 2 vecuma grupās: U-12 vecuma grupā medaļas izcīnīja Artjoms Marčenko, viņam 2.vieta svara kategorijā līdz 29 kilogramiem un Katrīna Millere, kura izcīnīja sudraba medaļu svara kategorijā līdz 44 kilogramiem. U-14 vecuma grupā 2.vietu izcīnīja Evita Veilande (svara kategorijā līdz 40 kilogramiem).

Džudo kluba “KIN” audzēkņi izcīnīja 4 medaļas. U-12 vecuma grupā startēja Sofija Losāne, kurai 2.vieta svarā virs 44 kilogramiem, Deniss Britikovs izcīnīja 3.vietu svarā līdz 32 kilogramiem un Dmitrijs Žukausks izcīnīja 3.vietu svarā virs 42 kilogramiem.

U-16 vecuma grupā startēja Raimonds Grigorjevs, kurš turnīrā izcīnīja 3.vietu svarā līdz 60 kilogramiem.

Cīņas sporta kluba “Jelgavas Džudo”  audzēknis U-14 vecuma grupā Artjoms Grigorjevs izcīnīja bronzas medaļu (svarā līdz 32 kilogramiem).

Jāpiebilst, ka no 10. līdz 13.oktobrim Uzbekistānas galvaspilsētā Taškentā norisinājās Sambo jauniešu un junioru pasaules čempionāts. Latvijas komandas sastāvā startēja arī “Jelgavas Džudo kluba Mītava” treneru Kima Usačeva un Gunta Malēja audzēknis Ņikita Skorbenko. Sportists cīnījās svara kategorijā līdz 75 kilogramiem un pasaules čempionu konkurencē izcīnīja 7.vietu.

Informācija un foto: Treneri K.Usačevs, S.Vasjakovs, M.Mazure