19.1 °C, 4.3 m/s, 74.3 %

Test

Sports
Latvijas hokeja izlasei ar diviem jelgavniekiem sastāvā pasaules čempionātā 9. vieta

Latvijas vīriešu hokeja izlase dalību pasaules čempionātā noslēgusi 9. vietā. Izlasē spēlēja arī divi jelgavnieki – Renārs Krastenbergs (nr.9) un Dans Ločmelis (nr.85).

Pilsēta Sabiedrība
Pasta salā notiks mazuļu rāpošanas čempionāts

Pilsētas dzimšanas dienas svētkos svētdien, 26. maijā, no pulksten 11 līdz 14 Pasta salā norisināsies “Lupilu” mazuļu rāpošanas čempionāts, noskaidrojot ātrākos rāpotājus.

Pilsēta Satiksme
Brīvdienās pilsētas autobusos varēs braukt bez maksas

Lai iedzīvotājiem nodrošinātu iespēju apmeklēt Jelgavas 759. dzimšanas dienas pasākumus, sestdien un svētdien, 25. un 26. maijā, iedzīvotāji pilsētas sabiedriskajā transportā varēs pārvietoties bez maksas.

Pilsēta Sabiedrība Satiksme
Nomas skrejriteņiem nosaka stingrākas prasības

Šodien Jelgavas domes sēdē apstiprināti Koplietošanas transportlīdzekļu izmantošanas saistošie noteikumi. Tie paredz stingrākas prasības nomas elektroskrejriteņiem – pilsētā noteiktas zonas, kur tos novietot nedrīkst, zonas, kur spēkā ir ātruma ierobežojums, kā arī prasība uzņēmumiem, kas elektroskrejriteņus iznomā, ne vēlāk kā divu stundu laikā savākt transportlīdzekļus, ja tie novietoti vietās, kur tas ir aizliegts.

Pilsēta
Jelgavā sestdien notiks Latvijas Tūrisma informācijas tirgus

25. maijā no pulksten 9 līdz 15 Hercoga Jēkaba laukumā norisināsies IX Latvijas Tūrisma informācijas tirgus, pulcējot tūrisma informācijas centrus no visas Latvijas.

Izglītība Pilsēta
 “BJMK Rokskola” izsludinājusi uzņemšanu profesionālās ievirzes izglītības programmā “Rokmūzika”

“BJMK Rokskola” izsludinājusi uzņemšanu 2024./2025. mācību gadam profesionālās ievirzes izglītības programmā “Rokmūzika”. Īpaši gaidīti bērni, kuri 1. septembrī uzsāks mācības vispārizglītojošās skolas 3., 4. vai 5. klasē. Iestājintervija pretendentiem notiks 28. maijā, un tai ir iepriekš jāpiesakās.

Pilsēta Sabiedrība
Piektdien Jelgavā noskaidros stiprāko ugunsdzēsēju

Piektdien, 24. maijā, no pulksten 10 līdz 16 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas stadionā Meiju ceļā 9 norisināsies sacensības „Stiprais ugunsdzēsējs”, kurās tiks noskaidrots šī gada spēcīgākais Latvijas ugunsdzēsējs glābējs. Vērot sacensības stadionā aicināti arī skatītāji.

Pilsēta
Domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa apsveikums jelgavniekiem pilsētas dzimšanas dienā

Cienījamie jelgavnieki!

Šonedēļ mēs svinam savas pilsētas – Jelgavas – 759. dzimšanas dienu!

Tie ir mūsu svētki, jo Jelgava, tāpat kā jebkura cita vieta uz šīs zemes, nevar pastāvēt un attīstīties bez gudriem un darbīgiem cilvēkiem.

Katrs labi paveiktais darbs pilsētā ir mūsu pašu nopelns. Katrs vēl neizdarītais – mūsu rītdienas uzdevums.

Paldies, jelgavnieki, par jūsu līdzdarbošanos, atbildību un iesaistīšanos!

Mēs esam Jelgava!

Tiekamies krāšņajā pilsētas svētku gājienā un kopā baudīsim pilsētas dzimšanas dienas pasākumus!

Nodarbinātība Pilsēta
Jaunākās vakances: meklē grāmatveža vietnieku un iekārtu ekspluatācijas inženieri

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” meklē galvenā grāmatveža vietnieku, pašvaldības iestāde “Kultūra” aicina darbā saimniecības pārzini, bet slimnīca “Ģintermuiža” piedāvā darbu iekārtu ekspluatācijas inženierim.

Pasākumi Pilsēta
Mazākumtautību biedrību kolektīvi svētdien ielūdz uz “Draudzības vainagu”

Svētdien, 26.maijā, pulksten 12 Driksas ielā pie kafejnīcas “Silva” jelgavnieki un pilsētas viesi aicināti uz koncertu “Draudzības vainags”.

Pasākumi Pilsēta
Pirmo reizi pilsētā notiks viesmīļu skrējiens “Labu aplīti 2024”

Popularizējot viesmīlības nozari un aicinot tās pārstāvjus uz saliedēšanos, 25. maijā no pulksten 14 līdz 15 Pasta salā pie Tējas namiņa norisināsies viesmīļu skrējiens “Labu aplīti 2024”. “Pilsētas svētki ir kopā būšanas laiks, tāpēc aicinām uz saliedēšanās pasākumu Jelgavas pilsētas un novada ēdināšanas un viesmīlības nozares darbiniekus. Savukārt pilsētnieki šajā pasākumā aicināti piedalīties gan kā līdzjutēji, gan kā dalībnieki “tautas klasē”,” aicina Jelgavas Ēdināšanas un viesmīlības nozares asociācijas valdes locekle Sandra Blūmane. Nozares pārstāvju dalība pasākumā – ar iepriekšēju pieteikšanos.

Pilsēta Satiksme
Svētku gājiena pulcēšanās vieta un stāšanās kārtība

Viena no zīmīgākajām Jelgavas dzimšanas dienas svētku tradīcijām, kas apliecina piederību pilsētai, vieno un priecē gan dalībniekus, gan skatītājus, ir krāšņais pilsētas svētku gājiens. Tas notiks piektdien, 24. maijā, pulksten 18. Pulcēšanās gājienam – no pulksten 17.30. Ziņas pielikumā pieejama pulcēšanās un stāšanās vietu shēma.

1 2 ... 5482