Jelgava sagaida mājās olimpisko čempionu Edgaru Krūmiņu

01.08.2021. Sporta servisa centrs
  • 32
Latvijā no Tokijas 30. jūlijā atgriezušies olimpisko zelta medaļu ieguvēji Latvijas 3x3 basketbola komanda ar jelgavnieku Edgaru Krūmiņu sastāvā. Sagaidot un sveicot olimpisko čempionu mājās, Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš uzsvēra: "Tu Tokijā esi kļuvis par zvaigzni, kas uzlēkusi Jelgavā, Zemgalē, Latvijā!" Lasīt vairāk

Olimpiskais čempions Edgars Krūmiņš: "Tas ir nereāls stāsts!"

30.07.2021. Sporta servisa centrs
"Jelgavai ir olimpiskais zelts! Paldies jelgavniekiem, kuri man un komandai ticēja līdz pašām beigām, kaut gan sākumā nerādījām savu labāko spēli," Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādei "Sporta servisa centrs" teica jelgavnieks 3x3 basketbolists Edgars Krūmiņš. Lasīt vairāk

Ziņas no Tokijas: Latvijas 3x3 basketbola izlase cīnīsies par zeltu

28.07.2021. Sporta servisa centrs
Latvijas 3x3 basketbola izlase ar jelgavnieku Edgaru Krūmiņu sastāvā Tokijas olimpisko spēļu turnīrā šodien pusfinālā tikās ar Beļģijas izlasi. Pieveicot pretiniekus ar rezultātu 21:8, Latvijas komanda iekļuva finālā. Spēle par olimpisko zeltu notiks pulksten 16.25 pēc Latvijas laika pret Krievijas Olimpiskās komitejas komandu. Lasīt vairāk

Ziņas no Tokijas: jelgavnieks Edgars Krūmiņš izcīna olimpisko zeltu

Latvijas 3x3 basketbola izlase ar jelgavnieku Edgaru Krūmiņu sastāvā izcīnījusi Tokijas olimpisko spēļu zeltu. Lasīt vairāk

Mārai Annai Zīvertei sudrabs sezonas pēdējā "LVS/Sportland" kausa posmā

27.07.2021. Sporta servisa centrs
  • 5
Ar sacensībām Baldonē 24. jūlijā noslēgusies šīs sezonas "LVS/Sportland" kausa izcīņa. Jelgavas vieglatlēte Māra Anna Zīverte Baldonē izcīnīja sudraba medaļu. Lasīt vairāk

Ziņas no Tokijas: Latvijas 3x3 basketbola izlase ceturtdaļfinālā tiksies ar Japānu

Latvijas 3x3 basketbola izlase ar jelgavnieku Edgaru Krūmiņu sastāvā aizvadījusi Tokijas olimpisko spēļu pēdējo grupas spēli, izcīnot uzvaru pār Nīderlandi ar rezultātu 22:18. Līdz ar to Latvija  grupu turnīru noslēdz trešajā pozīcijā un jau pulksten 16.20 aizvadīs ceturtdaļfināla spēli pret Japānu. Lasīt vairāk

Ziņas no Tokijas: Latvijas 3x3 basketbola izlase izcīna vietu pusfinālā

Latvijas 3x3 basketbola izlase ar jelgavnieku Edgaru Krūmiņu sastāvā Tokijas olimpisko spēļu turnīrā ceturtdaļfinālā ar rezultātu 21:18 pārspēja Japānas komandu un rīt pusfinālā cīnīsies ar Belģiju. Lasīt vairāk

Ziņas no Tokijas: Latvijas 3x3 basketbola izlase piekāpjas Serbijai

26.07.2021. Sporta servisa centrs
Šo Tokijas olimpisko spēļu dienu Latvijas 3x3 basketbola izlase ar jelgavnieku Edgaru Krūmiņu iesāka ar spēli pret šā brīža grupas līderi Serbiju. Vairākas kļūdas aizsardzībā spēles izskaņā ļāva serbiem izcīnīt uzvaru ar rezultātu 22:16. Lasīt vairāk

BMX braucējiem Latvijas kausa 2. posmā četras uzvaras

• 16
24. jūlijā Ventspilī norisinās Latvijas BMX kausa 2. posms, kurā Jelgavas sportisti izcīnīja desmit medaļas – četras zelta, trīs sudraba un trīs bronzas. Lasīt vairāk

Ziņas no Tokijas: Latvijas 3x3 basketbola izlasei zaudējums pret Krieviju

Latvijas 3x3 basketbola izlase ar jelgavnieku Edgaru Krūmiņu sastāvā aizvadījusi Tokijas olimpisko spēļu otro šodienas spēli – pret Krievijas Olimpiskās komitejas komandu. Smagā cīņā latviešiem nācās atzīt pretinieku pārākumu ar rezultātu 15:19. Lasīt vairāk