6.1 °C, 3.1 m/s, 85.9 %

PII “Sprīdītis” aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju

Sākumlapa Jelgavas izglītības pārvaldeVakancesPII “Sprīdītis” aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju

(amata kods 234202)

Galvenie pienākumi:

  • Nodrošināt bērncentrētu, iekļaujošu pieeju valsts pirmsskolas vadlīnijās noteiktā pirmsskolas izglītības satura īstenošanai, atbilstoši izglītojamo vajadzībām un individuālās attīstības īpatnībām;
  • Plānot un nodrošināt kvalitatīvu, izglītojamo vecumam atbilstošu, jēgpilnu mācību un audzināšanas procesu;
  • Plānot un organizēt svētkus iestādē;
  • Uzturēt drošu, attīstību veicinošu, psiholoģiski labvēlīgu vidi izglītības iestādē;
  • Regulāri pilnveidot savu profesionālo kompetenci.

Prasības pretendentiem:

  • Izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • Prasme patstāvīgi un mērķtiecīgi organizēt savu darbu un uzņemties atbildību;
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • Prasme strādāt ar biroja tehniku un informācijas tehnoloģijām.

Pieteikuma dokumenti:

  • Dzīves un profesionālās darba pieredzes apraksts (CV).

Piedāvājam:

  • Darba alga 1526 EURpar likmi (40 stundas nedēļā).
  • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika.

CV sūtīt uz e-pastu: spriditis@izglitiba.jelgava.lv ar norādi “Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs”.

Tālrunis uzziņām: 63022603; 63026012